Werkgroepleden

Wilt u contact met een vertegenwoordiger van een van de deelnemende hbo-instellingen of vo-scholen, dan kunt u een mail sturen aan de contactpersoon van deze hbo-instelling of vo-school. Als u vragen heeft over de producten van de werkgroep havo-hbo of over de samenwerking vo-hbo Noord-Nederland, dan kunt u contact opnemen met Jeannette Postema: j.h.postema@pl.hanze.nl.

Maaike van Egmond
m.van.egmond@winklerprins.nl

Tjalling Lycklama à Nijeholt

Marc Drenth
mdrenth@aletta.nl

legeregelcontact

René Driessen
r.driessen@vestdijk.nl

legeregelcontact

Mark Geerts
mark.geerts@stenden.com

Anouk Donker

Jelle Nauta
jelle.nauta@hvhl.nl

legeregelcontact
legeregelcontact

Marinus Pietersen
pim@dockinga.nl

Annalien Prozée
legeregelcontact

Sander Loeff
sloeff@ubboemmius.nl

legeregelcontact
legeregelcontact

Jeannette Postema
j.h.postema@pl.hanze.nl

Elanor Kamans
Janneke Meinardi